Výživový poradce s produkty NATURHOUSE

Jak mlsat zdravě při dietě
a přitom hubnout

Potřebujete se rozloučit s pár kily, ale zároveň se nechcete vzdát oblíbeného mlsání?

S NATURHOUSE si můžete dopřát obojí!

Součástí činnosti výživových poraden NATURHOUSE je totiž i vývoj, výroba a distribuce potravin určených pro zvláštní výživu. Unikátní složení těchto potravin Vám nejen nepřekazí Vaše hubnoucí plány, dokonce Vám je pomůže proměnit rychleji ve skutečnost.

Snídaně s vůní vanilky

Sušenky FIBROKI Tost

Nastartujte den s chutí! Sušenky FIBROKI Tost vás uchvátí jemnou máslovou křehkostí a sladkým aroma vanilky. Neobsahují přidaný invertní cukr. Místo něj je použita fruktóza, která sušenkám propůjčí stejně skvělou chuť, avšak neuškodí vaší linii. Navíc jsou obohaceny o nestravitelnou vlákninu, která podporuje správné zažívání.

Ve 100 g mají FIBROKI Tost pouze 22,6 g tuku a z něj tvoří 9,4 g nasycené mastné kyseliny.

Z jednoho balení lze obvykle vytvořit 14 snídaní.

Pro chvíle odpočinku

Sušenky FIBROKI rolin

Sušenky FIBROKI rolin jsou jako stvořené pro odpolední siestu. Stejně jako FIBROKI Tost jsou zbaveny nepříznivé sacharózy, která je nahrazena ovocným cukrem a kromě toho obsahují nestravitelnou vlákninu, která napomáhá správnému trávení. Zaujme vás máslová chuť a vůně anýzu, které sušenkám dodávají jemnost a vláčnost.

V balení je 33 sušenek, které vystačí na 11 porcí. Doporučená porce obsahuje 3 kulaté zázraky, které hravě uspokojí chuť na sladké.

Jablečný doping

O vláknině je známo, že působí blahodárně na zažívání.

Vláknina FIBROKI s chutí jablka je navíc obohacená o cenné minerály jako je vápník, selen a také o syrovátku, která pomáhá detoxikovat organismus.

Můžete ji mlsat samostatně. Skvěle však chutná zamíchaná do kysaného jogurtu, kefíru nebo podmáslí. Vláknina pomáhá zahánět nezvladatelné chutě na sladké, navozuje pocit sytosti a navíc podporuje peristaltiku střev.

Balení obvykle vydrží na 14 dní, pokud ji užíváte 2x denně po 2 polévkových lžících nejlépe po obědě a večeři.

Co je NATURHOUSE?

NATURHOUSE je celosvětová síť výživových poraden. Byla založena v roce 1992 ve Španělsku. Na český trh společnost vstoupila v roce 2008. V současnosti u nás funguje 70 poboček po celé republice. A nejen to - velkých i malých městech plánujeme otevírat další.

Proč vznikl NATURHOUSE?

Více než 80% české populace trpí nadváhou a obezitou a s tím spojenými zdravotními problémy. NATURHOUSE tedy přišel s myšlenkou naučit naši populaci zdravě a správně jíst, zbavit ji špatných stravovacích návyků i nadváhy a z toho plynoucích zdravotních problémů.

Proč začít hubnout s NATURHOUSE?

Tajemství našeho úspěchu spočívá v metodě NATURHOUSE, pomocí které učíme klienty zdravým stravovacím návykům, optimálnímu pitnému režimu a samostatnosti. Přidaná hodnota tkví v osobním výživovém poradenství ZDARMA a vzájemném vztahu mezi klientem a výživovým poradcem.

V čem spočívá jedinečnost metody NATURHOUSE?

Jedinečnost metody NATURHOUSE spočívá na třech hlavních pilířích:

 • První pilíř představuje středomořský jídelníček, který má prokazatelný účinek jako prevence v boji proti civilizačním chorobám.
 • Druhý pilíř je tvořen našimi produkty vyrobených na bázi výtažků z bylin, ovoce a zeleniny.
 • Třetí pilíř spočívá v lehkém pohybu jako je chůze apod.

Co mě čeká ve výživové poradně NATURHOUSE?

Výživový poradce s Vámi probere Vaše stravovací návyky, zdravotní stav a zváží Vás na speciální váze. Na základě těchto údajů Vám sestaví individuální jídelníček, který je z běžně dostupných surovin a je jednoduchý na přípravu. Dodržování metody vede k trvalému úbytku nadbytečných kil a zbavení se špatných stravovacích návyků. Již po týdnu vidí klient první výsledky, cítí se lehčeji, plný energie a dobré nálady. Poradenství a podpora ze strany výživového poradce je ZDARMA, klienti si hradí pouze produkty.

Pro koho je hubnutí s NATURHOUSE určeno?

NATURHOUSE je určen všem, kteří chtějí zhubnout, zlepšit si své stravovací návyky a udržet i dobrý zdravotní stav. Hubnou s námi děti, senioři, maminky na mateřské dovolené, ale také manažeři či lidé pracující na směny. Naši klienti nejen že dosáhnou optimální váhy ale jsou schopni si svoji novou hmotnost a štíhlou postavu udržet po zbytek života.

Jak se mohu objednat na bezplatnou konzultaci?

Uveďte své jméno a telefon, na který Vám
zavoláme a domluvíme konkrétní termín
Vaší konzultace ZDARMA v NATURHOUSE

Zhubněte zdravě
a bez JOJO efektu

Výživová poradkyně NATURHOUSE ukazuje na objednávku konzultace ZDARMA v NATURHOUSE

Buďte štíhlá, zdravá, sebevědomá
a atraktiví!

Na konzultaci je třeba se objednat předem,
aby si výživový poradce pro Vás rezervoval čas.


Zadané údaje jsou u nás v bezpečí. Dle zákona jsme registrováni u Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Neostýchejte se, neodkládejte to na jindy
a začněte s námi hubnout! Pomůžeme i Vám.


Objednávkou na konzultaci získáte

 • 30-45 minut s výživovým poradcem - ZDARMA
 • Měření složení těla - ZDARMA
 • Osobní dietní plán - ZDARMA
 • Jídelníček na míru - ZDARMA
 • Podporu výživového poradce po celou dobu hubnutí
 • Naučíme Vás, jak se zdravě stravovat
 • Jediné co si hradíte, jsou produkty na bázi bylin
 • Nezavazujete se žádnými smlouvami
 • Tato i všechny budoucí konzultace jsou ZDARMA!

Spokojení klienti

Marie zhubla 57 kg

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé proměny záhy všichni všimli a teď mi říkají jak moc mi to sluší.

Dáša zhubla téměř 34 kg

Mou první návštěvu provázela nervozita, ale kladný a milý přístup pana dietologa Břetislava Miklase mi pomohl moji počáteční nervozitu překonat. Rozhodnutí, že jdu správnou cestou právě s NATURHOUSE, bylo na světě.

Hana zhubla 31,5 kg

S radostí jsem zase otevřela svoji „hubenou“ skříň. S chutí vytahuji zapomenuté šatičky a kostýmky a každý se diví, kde tak skvěle nakupuju a jak moc mi to sluší. A já si říkám, že ještě štěstí, že jsem se dala tenkrát v červnu přesvědčit slečnou v bílém.

Hlavně jsem se přesvědčila, že nemá cenu držet „zaručené“ diety od kamarádek ani z různých časopisů. Nejlepší je svěřit se opravdovým odborníkům v NATURHOUSE, právě jim jsem opravdu vděčná za novou štíhlou figuru.

Jak to funguje?

Stále Vám není jasné, jak Vám může výživové poradenství od NATURHOUSE pomoci? Objednejte se a výživový poradce Vám vše rád a zdarma vysvětlí a poradí, jak začít zdravě jíst a žít. Sestaví Vám jídelníček na míru. Dodá Vám nejen motivaci, ale i podporu po celou dobu hubnutí. Hradíte si pouze produkty na bázi bylin. Buďte opět štíhlá, zdravá, sebevědomá a atraktiví!

Nejčastější dotazy

Kolik času budu potřebovat, abych se zbavil(a) přebytečných kil? Kolik stojí absolvovat metodu NATURHOUSE? V čem se odlišuje metoda NATURHOUSE od ostatních metod či diet? Jaké vzdělání mají výživoví poradci NATURHOUSE? Budu muset jíst pouze produkty NATURHOUSE? Kde mohu koupit produkty NATURHOUSE? Je možné jíst zdravě a přitom chutně?

Objednávka

Objednávka výživového poradenství NATURHOUSE je rychlá a bezplatná.

Každý z nás je jedinečný a proto potřebuje individuální přístup.

Získejte cenné informace od vyškolených dietologických pracovníků NATURHOUSE a začněte konečně zdravě hubnout!