Výživové poradenství NATURHOUSE
Prachatice - Dolní brána 26

ZÍSKEJTE ZDARMA PORADENSTVÍ, za které se jinde platí

Specialista na výživu na pobočce NATURHOUSE ve Prachaticích s Vámi probere Váš zdravotní stav a bude hledat případné příčiny stravovacích poruch. Provede bioimpedanční analýzu, což je měření složení těla na speciální váze. Poté Vám výživový poradce, dietolog nebo obezitolog ZDARMA sestaví osobní výživový dietní plán a jídelníček na míru. Mějte lepší stravování a návyky pod dohledem specialisty! Odborník na výživu s Vámi bude sledovat, jak úspěšně hubnete tj. pokroky Vašeho dietního plánu hubnutí s NATURHOUSE.

Začněte hubnout zdravě a bez jojo efektu!

Otevírací doba

Pondělí7:00 – 17:00
nebo dle domluvy
Úterý7:00 – 15:00
nebo dle domluvy
Středa8:00 – 13:00
Čtvrtek12:00 – 17:00
Pátek10:00 – 16:00
nebo dle domluvy
Sobotadle domluvy
Nedělezavřeno

Kde nás najdete?

Výživoví poradci


Zdeňka Krčálová
Výživová poradkyně

Výživová poradna Prachatice - Dolní brána 26

Co je NATURHOUSE?

NATURHOUSE je celosvětová síť výživových poraden. Byla založena v roce 1992 ve Španělsku. Na český trh společnost vstoupila v roce 2008. V současnosti u nás funguje 70 poboček po celé republice. A nejen to - velkých i malých městech plánujeme otevírat další.

Proč vznikl NATURHOUSE?

Více než 80% české populace trpí nadváhou a obezitou a s tím spojenými zdravotními problémy. NATURHOUSE tedy přišel s myšlenkou naučit naši populaci zdravě a správně jíst, zbavit ji špatných stravovacích návyků i nadváhy a z toho plynoucích zdravotních problémů.

Proč začít hubnout s NATURHOUSE?

Tajemství našeho úspěchu spočívá v metodě NATURHOUSE, pomocí které učíme klienty zdravým stravovacím návykům, optimálnímu pitnému režimu a samostatnosti. Přidaná hodnota tkví v osobním výživovém poradenství ZDARMA a vzájemném vztahu mezi klientem a výživovým poradcem.

V čem spočívá jedinečnost metody NATURHOUSE?

Jedinečnost metody NATURHOUSE spočívá na třech hlavních pilířích. První pilíř představuje středomořský jídelníček, který má prokazatelný účinek jako prevence v boji proti civilizačním chorobám. Druhý pilíř je tvořen našimi produkty vyrobených na bázi výtažků z bylin, ovoce a zeleniny. Třetí pilíř spočívá v lehkém pohybu.

Co mě čeká ve výživové poradně NATURHOUSE?

Výživový poradce s Vámi probere Vaše stravovací návyky, zdravotní stav a zváží Vás na speciální váze. Na základě těchto údajů Vám sestaví individuální jídelníček, který je z běžně dostupných surovin a je jednoduchý na přípravu. Dodržování metody vede k trvalému úbytku nadbytečných kil a zbavení se špatných stravovacích návyků. Již po týdnu vidí klient první výsledky, cítí se lehčeji, plný energie a dobré nálady. Poradenství a podpora ze strany výživového poradce je ZDARMA, klienti si hradí pouze produkty.

Pro koho je hubnutí s NATURHOUSE určeno?

NATURHOUSE je určen všem, kteří chtějí zhubnout, zlepšit si své stravovací návyky a udržet i dobrý zdravotní stav. Hubnou s námi děti, senioři, maminky na mateřské dovolené, ale také manažeři či lidé pracující na směny. Naši klienti nejen že dosáhnou optimální váhy ale jsou schopni si svoji novou hmotnost a štíhlou postavu udržet po zbytek života.

Jak se mohu objednat na bezplatnou konzultaci?

1

Vyplňte objednávku na konzultaci ZDARMA

2

Zavoláme Vám a domluvíme termín Vaší návštěvy

3

Přijdete na pobočku NATURHOUSE - 70 v ČR
Spokojení klienti

Marie zhubla 57 kg

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé proměny záhy všichni všimli a teď mi říkají jak moc mi to sluší.

Dáša zhubla téměř 34 kg

Mou první návštěvu provázela nervozita, ale kladný a milý přístup pana dietologa Břetislava Miklase mi pomohl moji počáteční nervozitu překonat. Rozhodnutí, že jdu správnou cestou právě s NATURHOUSE, bylo na světě.

Hana zhubla 31,5 kg

S radostí jsem zase otevřela svoji „hubenou“ skříň. S chutí vytahuji zapomenuté šatičky a kostýmky a každý se diví, kde tak skvěle nakupuju a jak moc mi to sluší. A já si říkám, že ještě štěstí, že jsem se dala tenkrát v červnu přesvědčit slečnou v bílém.

Hlavně jsem se přesvědčila, že nemá cenu držet „zaručené“ diety od kamarádek ani z různých časopisů. Nejlepší je svěřit se opravdovým odborníkům v NATURHOUSE, právě jim jsem opravdu vděčná za novou štíhlou figuru.

David zhubl 31 kg

Velmi mi vyhovovaly každotýdenní kontroly u paní Ivy Bednaříkové, výživové poradkyně. Každý týden jsem viděl výsledek, posun a hnalo mne to dopředu a to i přesto, že jsem občas ne vše na 100 % dodržel. I tak jsem ale hubl, například jsem si čas od času dopřál pivo.

Zuzka zhubla 15,6kg

Výživovou poradnu NATURHOUSE mi doporučila moje kolegyně z práce, která zde zhubla díky úpravě jídelníčku. A protože jsem se sebou chtěla něco udělat a nechat si poradit, mít odbornou podporu, tak jsem se na konzultaci objednala.

Martina zhubla 12kg

Při pochůzkách po centru Brna mě oslovila milá asistentka, zda nechci změřit své BMI. Hodnoty nebyly nijak valné, objednala jsem se tedy na konzultaci a tím mé hubnutí začalo. Nevěděla jsem, zda hubnutí s NATURHOUSE bude fungovat, ale zkusila jsem to a dnes rozhodně nelituju.

Objednávkou na konzultaci získáte

  • 30-45 minut s výživovým poradcem - ZDARMA
  • Měření složení těla - ZDARMA
  • Osobní dietní plán - ZDARMA
  • Jídelníček na míru - ZDARMA
  • Podporu výživového poradce po celou dobu hubnutí
  • Naučíme Vás, jak se zdravě stravovat
  • Jediné, co si hradíte, jsou produkty na bázi bylin
  • Nezavazujete se žádnými smlouvami
  • Tato i všechny budoucí konzultace jsou ZDARMA!
Razítko NATURHOUSE

Neostýchejte se, neodkládejte to na jindy a začněte s námi hubnout! Pomůžeme i Vám.

Na konzultaci je třeba se objednat předem, aby si výživový poradce pro Vás rezervoval čas.

Zadané údaje jsou u nás v bezpečí. Dle zákona jsme registrováni u Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Poslední objednávky výživového poradenství


Články a recenze o hubnutí s NATURHOUSE vyšly v médiích

Jak to funguje?

Stále Vám není jasné, jak Vám může výživové poradenství od NATURHOUSE pomoci? Objednejte se a výživový poradce Vám vše rád a zdarma vysvětlí a poradí, jak začít zdravě jíst a žít. Sestaví Vám jídelníček na míru. Dodá Vám nejen motivaci, ale i podporu po celou dobu hubnutí. Hradíte si pouze produkty na bázi bylin. Buďte opět štíhlá, zdravá, sebevědomá a atraktiví!

Nejčastější dotazy

Kolik času budu potřebovat, abych se zbavil(a) přebytečných kil? Kolik stojí absolvovat metodu NATURHOUSE? V čem se odlišuje metoda NATURHOUSE od ostatních metod či diet? Jaké vzdělání mají výživoví poradci NATURHOUSE? Budu muset jíst pouze produkty NATURHOUSE? Kde mohu koupit produkty NATURHOUSE? Je možné jíst zdravě a přitom chutně?

Objednávka

Objednávka výživového poradenství NATURHOUSE je rychlá a bezplatná.

Každý z nás je jedinečný a proto potřebuje individuální přístup.

Získejte cenné informace od vyškolených dietologických pracovníků NATURHOUSE a začněte konečně zdravě hubnout!