Recenze a zkušenosti klientů s NATURHOUSE

„Cítím se velmi dobře. Se shozenými kily odešla i bolest zad“

Raduje se paní Zuzka Chytilová, která díky odborné podpoře ve výživové poradně NATURHOUSE v Brně zhubla 15,6 kg. Po fázi stabilizace se zase vrhne do dalšího hubnutí.

Jak jste se dostala k NATURHOUSE?

Výživovou poradnu NATURHOUSE mi doporučila moje kolegyně z práce, která zde zhubla díky úpravě jídelníčku. A protože jsem se sebou chtěla něco udělat a nechat si poradit, mít odbornou podporu, tak jsem se na konzultaci objednala.

Proč jste se rozhodla pro hubnutí s podporou?

Vždycky jsem byla silnější postavy. Držela jsem občas i nějaké diety, při kterých se mi i zhubnout podařilo, pak jsem začala ale zase „normálně“ jíst, a dostavil se jo-jo efekt. V NATURHOUSE u výživové poradkyně Ivy Bednaříkové jsem se naučila dodržovat zásady zdravého stravování, stravu si rozvrhnout, vím, co, kam a kdy patří, čím zahnat chutě, i případné pocity hladu, a přitom to necítím jako omezení. Naučila jsem se zdravě stravovat, o jídle více přemýšlet. Na každé konzultaci jsem obdržela nové recepty, tudíž se mi ani jídla nepřejedla.

Co Vám vyhovovalo v průběhu hubnutí?

Vyhovovaly mi každotýdenní kontroly, kdy moje snaha s dodržováním jídelníčku byla pokaždé odměněna váhovým úbytkem, a také podporou, pomocnou rukou, i radami paní Ivy Bednaříkové. Každý týden jsem se do poradny velmi těšila. Vládne tam pohoda, dobrá nálada, je tam veselo, příjemné prostředí, je radost se tam vracet.

Jak Vám pomáhaly produkty NATURHOUSE a které jste si oblíbila?

Produkty mi pomáhaly v nastartování spalování tuků a při odvádění nadbytečné vody z těla. Mým nejoblíbenějším produktem jsou ampule FLUICIR a také kapsle APINAT CLA.

Pokračujete s užíváním produktů i po dietě?

Užívám vlákninu FIBROKI, čaje INFUNAT, suchary a sušenky, vše mi vyhovuje a chutná.


Co pro Vás znamenaly pravidelné kontroly?

Kontroly byly pro mne velkou podporou, motivací, dohled nad sebou jsem potřebovala, paní Bednaříková nade mnou byla takovým „bičem“, za který jsem velmi vděčná. A nadšení paní Bednaříkové, bylo tak moc krásné. Brala to jako náš společný cíl, cítila jsem od ní opravdovou podporu a bylo moc příjemné vidět její radost z výsledků mého hubnutí. Nebyla jsem na to prostě sama.

Bylo pro Vás těžké zhubnout?

Zhubnout těžké nebylo, spíš bylo těžké si to ze začátku srovnat v hlavě, říct si, co chci, kam se chci dostat, čeho dosáhnout, dokázat sobě i okolí, že na to mám, že to zvládnu.... A také nebrat pestrou dietu jako trápení, ale jako začátek zdravého stravování. Mít tento režim ráda, mít chuť na sobě pracovat, změnit své stravovací návyky.

Dosáhla jste Vaší cílové hmotnosti?

Zhubla jsem velké množství kilogramů, za to jsem velmi vděčná paní Ivě a jsem pyšná sama na sebe, ale ještě nejsem zcela v cíli. Nicméně pro tohle období jsem spokojená a opět začnu i chci dál hubnout. Momentálně se nacházím v udržovací fázi. Stabilizace hmotnosti je velmi důležitá, ale k dietě a k hubnutí se ještě vrátím.

Jak se cítíte po dietě?

Cítím se velmi dobře. Se shozenými kily odešla i bolest zad. Co je velmi příjemné, že oblečení, které jsem nenosila, protože mi bylo malé, již zase obleču. Určitě mi vzrostlo i sebevědomí, i přítel je na mne pyšný. Je to všechno super.

Čím Vás dieta obohatila?

Cítím se lépe, vypadám lépe, stravuji se zdravěji. Mám větší sebevědomí, a potvrdila jsem si, že když se chce, tak to jde, přidá-li se k dietě i pohyb. Za tohle všechno vděčím paní Ivě Bednaříkové.

Kombinovala jste hubnutí se cvičením?

Ano, každý den jsem hodinu cvičila, s paní dietoložkou jsme se domluvily, že pohyb je při dietě důležitý, zpevním si postavu, zrychlím spalování, budu se cítit lépe.

Plánujete nadále chodit do NATURHOUSE?

Ano, určitě se alespoň jednou měsíčně za asistentkou Janou Švancarovou a výživovou poradkyní Ivou Bednaříkovou zastavím.


Získat ZDARMA poradenství, za které se jinde platí
Zhublo s námi již více než 100 000 klientů. Přidejte se k nim!

Poslední objednávky výživového poradenstvíDietetické centrum - NATURHOUSE - Poradenství zdarma

Těší nás Vaše spokojenost a výsledky

„Minulý rok jsme si dělali průzkum u našich klientů a z něj vzešlo, že lidé s námi hubnou především proto, že mají oporu ve svém výživovém poradci,“ říká Věra Burešová, hlavní dietoložka NATURHOUSE a dodává: „Z výzkumu dále vyplynulo, že naši klienti hubnou proto, aby se stali atraktivnějšími pro sebe a své okolí a zmírnili zdravotní problémy, které z nadváhy a obezity pramení.“

„Bez NATURHOUSE bych nedokázala zhubnout“

Pochvaluje si Marie, která pod odborným dohledem výživové poradkyně Věry Burešové z NATURHOUSE dokázala zhubnout neuvěřitelných 57 kg!

„NATURHOUSE změnil můj život k lepšímu“

Svěřila se Hana, která zhubla 31,5 kg díky motivaci a podpoře výživové poradkyně v pardubickém dietetickém centru.

„Mám dobrý pocit ze sebe sama i svého těla“

Pochvaluje si Dáša, která díky příjemnému a motivujícímu přístupu výživových poradců v libereckém dietetickém centru NATURHOUSE zhubla 33,5 kg.

„Cítím se velmi dobře.
Se shozenými kily
odešla i bolest zad“

Raduje se paní Zuzka Chytilová, která díky odborné podpoře ve výživové poradně NATURHOUSE v Brně zhubla 15,6 kg. Po fázi stabilizace se zase vrhne do dalšího hubnutí.

„Zhubnout bylo lehčí, než jsem čekal!“

Raduje se pan David Nekvinda, který ve výživové poradně v Brně odložil 31 kg a dokázal sobě i svému okolí, že má pevnou vůli.

„Dosáhla jsem své cílové hmotnosti a mám z toho ohromnou radost!“

Jásá paní MUDr. Martina Fejková, která v brněnské výživové poradně NATURHOUSE odložila 12 kg a i přesto, že je jako lékařka velmi zaměstnána.

Jak to funguje?

Stále Vám není jasné, jak Vám může výživové poradenství od NATURHOUSE pomoci? Objednejte se a výživový poradce Vám vše rád a zdarma vysvětlí a poradí, jak začít zdravě jíst a žít. Sestaví Vám jídelníček na míru. Dodá Vám nejen motivaci, ale i podporu po celou dobu hubnutí. Hradíte si pouze produkty na bázi bylin. Buďte opět štíhlá, zdravá, sebevědomá a atraktiví!

Nejčastější dotazy

Kolik času budu potřebovat, abych se zbavil(a) přebytečných kil? Kolik stojí absolvovat metodu NATURHOUSE? V čem se odlišuje metoda NATURHOUSE od ostatních metod či diet? Jaké vzdělání mají výživoví poradci NATURHOUSE? Budu muset jíst pouze produkty NATURHOUSE? Kde mohu koupit produkty NATURHOUSE? Je možné jíst zdravě a přitom chutně?

Objednávka

Objednávka výživového poradenství NATURHOUSE je rychlá a bezplatná.

Každý z nás je jedinečný a proto potřebuje individuální přístup.

Získejte cenné informace od vyškolených dietologických pracovníků NATURHOUSE a začněte konečně zdravě hubnout!