Recenze a zkušenosti klientů s NATURHOUSE

„NATURHOUSE změnil můj život k lepšímu“

Svěřila se Hana, která zhubla 31,5 kg díky motivaci a podpoře výživové poradkyně v pardubickém dietetickém centru.

Snad každá z žen zná ten „šťastný“ pocit, když se přiblíží další jubileum, všichni se veselí, blahopřejí, přesvědčují Vás, jak Vám to sluší, ale Vy přesto cítíte, že to není pravda, že byste chtěla opravdu vypadat lépe. Vadí Vám ta přibývající kila, ale odbýváte se myšlenkou, že teď není čas, až někdy jindy...

Stejně tak to bylo i se mnou. Občas jsem držela diety, ale dopadlo to vždycky stejně, pár dní hladovění a trápení a ztracená kila se zase vesele rychle vrátila a někdy jich ještě pár přibylo navíc. Před pěti lety se mi podařilo radikálně zhubnout, s radostí jsem si pořídila super nový šatník, ale když jsem před časem slavila další kulatiny - tentokrát již padesátiny - zase jsem se jen smutně koukala do své „hubené“ skříně a musela si jít koupit nový volnější model.

V červnu jsem úplnou náhodou při čekání na neteř zabloudila do Afi Paláce v Pardubicích, v němž sídlí dietetické centrum NATURHOUSE. Oslovila mě velmi příjemná asistentka Zuzana s tím, abych poradnu navštívila a nechala si bezplatně změřit množství tuku a vody v těle a vypočítat index BMI. Zdráhala jsem se a říkala jsem si, že už stejně ničemu nevěřím a vím, jak to zase dopadne. Přesto jsem se nechala přesvědčit. A tak jsem se do „zeštíhlujícího procesu“ opět pustila, tentokrát ale úplně jinak s vydanou pomocí mé osobní výživové poradkyně Mirky Chotašové.

Pravidelně každý týden jsem docházela za svou výživovou poradkyní Mirkou. Konzultace s ní není jen o hubnutí kilogramů, ale hlavně o psychické podpoře a neskutečné motivaci. Paní poradkyni se totiž podařilo změnit mé myšlení, což se například projevuje tím, že se s chutí zúčastňuji jakýchkoliv oslav, odolám i nabídkám mého milovaného sladkého a současně dodržuji doporučený jídelníček. Jídelníček, který mi každý týden sestavuje paní poradkyně, vychází ze zásad středomořské stravy, je tedy lehký, pestrý a je možné jej různě obměňovat, takže se nepřejí.

Paní poradkyně mi také doporučila, abych se stravovala pokud možno pravidelně a také mi poradila, které potraviny nezatěžují můj organismus. Věřte nebo ne, ale dokonce mě začalo bavit i vaření. K tomu, abych redukci kilogramů ještě více podpořila, užívám exkluzivní výrobky NATURHOUSE, které jsou vyráběny na bázi bylin. K mé spokojenosti také přispívá to, že jsem začala opět pravidelně cvičit.

Při dosažení úbytku 10 kg jsem si samou radostí zatančila ve spodním prádle na váze. Nyní už mám dole 31,5 kilogramů, čímž jsem si splnila svůj stanovený cíl. Do dietetického centra NATURHOUSE jsem přivedla několik dalších kamarádek a tak to teď táhneme společně. Navzájem se povzbuzujeme, radíme si s úpravou jídel a máme společně radost z každého ztraceného kila.

S radostí jsem zase otevřela svoji „hubenou“ skříň. S chutí vytahuji zapomenuté šatičky a kostýmky a každý se diví, kde tak skvěle nakupuju a jak moc mi to sluší. A já si říkám, že ještě štěstí, že jsem se dala tenkrát v červnu přesvědčit slečnou v bílém. V obchodech s oděvy se také pomalu s chutí rozhlížím a na ramínku už mi visí nové červené plesové šaty s úzkými ramínky. Těmi jsem se odměnila za svoji pevnou vůli a výdrž. Teď už jen zbývá vyrazit do společnosti!

Hlavně jsem se přesvědčila, že nemá cenu držet „zaručené“ diety od kamarádek ani z různých časopisů. Nejlepší je svěřit se opravdovým odborníkům v NATURHOUSE, právě jim jsem opravdu vděčná za novou štíhlou figuru.


Získat ZDARMA poradenství, za které se jinde platí
Zhublo s námi již více než 100 000 klientů. Přidejte se k nim!

Poslední objednávky výživového poradenstvíDietetické centrum - NATURHOUSE - Poradenství zdarma

Těší nás Vaše spokojenost a výsledky

„Minulý rok jsme si dělali průzkum u našich klientů a z něj vzešlo, že lidé s námi hubnou především proto, že mají oporu ve svém výživovém poradci,“ říká Věra Burešová, hlavní dietoložka NATURHOUSE a dodává: „Z výzkumu dále vyplynulo, že naši klienti hubnou proto, aby se stali atraktivnějšími pro sebe a své okolí a zmírnili zdravotní problémy, které z nadváhy a obezity pramení.“

„Bez NATURHOUSE bych nedokázala zhubnout“

Pochvaluje si Marie, která pod odborným dohledem výživové poradkyně Věry Burešové z NATURHOUSE dokázala zhubnout neuvěřitelných 57 kg!

„NATURHOUSE změnil můj život k lepšímu“

Svěřila se Hana, která zhubla 31,5 kg díky motivaci a podpoře výživové poradkyně v pardubickém dietetickém centru.

„Mám dobrý pocit ze sebe sama i svého těla“

Pochvaluje si Dáša, která díky příjemnému a motivujícímu přístupu výživových poradců v libereckém dietetickém centru NATURHOUSE zhubla 33,5 kg.

„Cítím se velmi dobře.
Se shozenými kily
odešla i bolest zad“

Raduje se paní Zuzka Chytilová, která díky odborné podpoře ve výživové poradně NATURHOUSE v Brně zhubla 15,6 kg. Po fázi stabilizace se zase vrhne do dalšího hubnutí.

„Zhubnout bylo lehčí, než jsem čekal!“

Raduje se pan David Nekvinda, který ve výživové poradně v Brně odložil 31 kg a dokázal sobě i svému okolí, že má pevnou vůli.

„Dosáhla jsem své cílové hmotnosti a mám z toho ohromnou radost!“

Jásá paní MUDr. Martina Fejková, která v brněnské výživové poradně NATURHOUSE odložila 12 kg a i přesto, že je jako lékařka velmi zaměstnána.

Jak to funguje?

Stále Vám není jasné, jak Vám může výživové poradenství od NATURHOUSE pomoci? Objednejte se a výživový poradce Vám vše rád a zdarma vysvětlí a poradí, jak začít zdravě jíst a žít. Sestaví Vám jídelníček na míru. Dodá Vám nejen motivaci, ale i podporu po celou dobu hubnutí. Hradíte si pouze produkty na bázi bylin. Buďte opět štíhlá, zdravá, sebevědomá a atraktiví!

Nejčastější dotazy

Kolik času budu potřebovat, abych se zbavil(a) přebytečných kil? Kolik stojí absolvovat metodu NATURHOUSE? V čem se odlišuje metoda NATURHOUSE od ostatních metod či diet? Jaké vzdělání mají výživoví poradci NATURHOUSE? Budu muset jíst pouze produkty NATURHOUSE? Kde mohu koupit produkty NATURHOUSE? Je možné jíst zdravě a přitom chutně?

Objednávka

Objednávka výživového poradenství NATURHOUSE je rychlá a bezplatná.

Každý z nás je jedinečný a proto potřebuje individuální přístup.

Získejte cenné informace od vyškolených dietologických pracovníků NATURHOUSE a začněte konečně zdravě hubnout!