Unikátní metoda NATURHOUSE

Výživová poradkyně NATURHOUSE ukazuje na unikátní metodu NATURHOUSE

Asi jste také zkoušeli „zaručené“ recepty, jak zhubnout. Na chvíli jste možná i nějaká ta kila odložili, ale v momentě, kdy jste se vrátili k běžné stravě, jste opět vše nabrali zpět a možná i s nějakým bonusem navíc. A v tomto duchu se vaše pokusy o hubnutí mohly opakovat i několikrát.

Pokud si přejete zhubnout jednou pro vždy, je lepší obrátit se na skutečné odborníky, kteří již pomohli více než 100.000 Čechů a Češek zhubnout trvale bez jo-jo efektu.

„Minulý rok jsme si dělali průzkum u naší klientely a z něj vzešlo, že lidé s námi hubnou především proto, že mají oporu ve svém výživovém poradci,“ říká Věra Burešová, hlavní dietoložka NATURHOUSE a dodává: „Z výzkumu dále vyplynulo, že naši klienti hubnou proto, aby se stali atraktivnějšími pro sebe a své okolí a zmírnili zdravotní problémy, které z nadváhy a obezity pramení.“

1. Individuální dietní plán. 2. Týdenní konzultace s Vaší výživovou poradkyní. 3. Exkluzivní produkty na bázi bylin.

Jak to u nás chodí

Zakládáme si na vztahu

Během Vašeho hubnutí budete docházet ke svému výživovému poradci nejlépe každý týden. Jednotlivá sezení nejsou nijak časově náročná. První návštěva obvykle trvá 30 minut, druhá a každá další 15 minut.

Při těchto setkáních se s Vaším osobním dietologem podělíte o své dojmy, pocity a úspěchy. Společně tak budeme moci snadněji sledovat Vaše pokroky a dle nich přizpůsobit dietní vzorce, aby Vaše hubnutí bylo maximálně efektivní.

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE jsou i exkluzivní produkty vyrobené na bázi výtažků z bylin, které maximalizují redukční efekt úspěšného hubnutí a klient si je hradí. Všechny výrobky mají certifikáty Státního zdravotního ústavu a jsou schváleny Ministerstvem zdravotnictví.

K pestré dietě doporučujeme lehký pohyb, kterým podpoříte Vaše hubnutí. Věděli jste, že i obyčejná chůze podporuje činnost celého trávicího ústrojí?

Součástí metody je i budování vzájemného vztahu a důvěry, které vznikají mezi Vámi jako klientem a výživovým poradcem.

Více než 4.000.000 osob ve 40 zemích světa tak dosáhly svého cíle snížit a kontrolovat svou váhu.

V České republice s námi aktivně zhublo již více než 100.000 klientů.

“Připojte se k nim a užívejte si život naplno!„

Našimi klienty jsou nejčastěji ženy, které

  • přibraly během těhotenství a snaží se o hubnutí po porodu. Rády by se opět oblékly do své oblíbené sukně. Dbají o zdravý životní styl a snaží se ho uplatnit také u své rodiny.
  • postupně nabírají během menopauzy. Rovněž si potřebují zlepšit své stravovací návyky a pitný režim ze zdravotních důvodů, protože mají vysokou hladinu cholesterolu, vyšší krevní tlak a občas je trápí zažívací problémy.
  • mají pár let do důchodu, nebo jsou v důchodu a chtějí si zlepšit svůj zdravotní stav, protože se potýkají s diabetem, nadměrným pocením, oteklýma nohama, cítí se unaveně, vyčerpaně a bez radosti ze života.
  • Ale velmi úspěšně s námi hubnou i muži!

Průběh konzultace

Individuální přístup

S výživovým poradcem proberete Váš zdravotní stav a budete hledat příčiny špatných stravovacích návyků.

Váš výživový poradce provede bioimpedanční analýzu, což je vážení na speciální váze, která pomocí lehkých a neškodných elektrických impulzů zjistí procentuální zastoupení tuku, vody a svalové hmoty v organismu.

Podle výsledků tohoto měření, Vašeho zdravotního stavu a stravovacích návyků Vám výživový poradce sestaví jídelníček na míru přesně pro Vás. Jídelníček příznivě působí na činnost srdce, cév a celého kardiovaskulárního systému. Věděli jste, že nejčastější příčinnou úmrtí v České republice jsou právě nemoci oběhové soustavy?

Jídelníček
na míru

Je lehký, pestrý a chutný,

lze ho různě obměňovat,

je z běžně dostupných surovin,

vychází ze zásad středomořské kuchyně

a je především zdravý, protože obsahuje nízké množství nasycených tuků, zejména pak nezdravého cholesterolu.

Hubněte bez hladu!

Nehubneme za Vás... Pomůžeme Vám zhubnout!


Dietolog NATURHOUSE Vám doporučí správnou kombinaci potravin podle Vašich individuálních stravovacích potřeb, změně životních návyků, rozvrhu hodin a výdajů energie. Tím budou Vaše fyziologické, biochemické a metabolické potřeby pokryty po celý den.

Pro Vás to tedy znamená, že díky novému jídelníčku získáte veškeré živiny, které potřebujete pro celý den, a přitom budete hubnout. A k tomu bez pocitu hladu, protože další zásada, kterou Vás naši dietologové naučí, je pravidelnost. Budeme Vás učit se stravovat pravidelně, 5x – 6x denně. A nejen to, ukážeme Vám, že pravidelný pitný režim je základ dobré kondice!

Budete spokojení, protože nejen že dosáhnete své optimální váhy, ale budete schopni si ji udržet. Navíc na sobě zpozorujete viditelné výsledky od 1. týdne hubnutí s NATURHOUSE.

Spokojení klienti

Marie zhubla 57 kg

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé proměny záhy všichni všimli a teď mi říkají jak moc mi to sluší.

Dáša zhubla téměř 34 kg

Mou první návštěvu provázela nervozita, ale kladný a milý přístup pana dietologa Břetislava Miklase mi pomohl moji počáteční nervozitu překonat. Rozhodnutí, že jdu správnou cestou právě s NATURHOUSE, bylo na světě.

Spokojení klienti

David zhubl 31 kg

Velmi mi vyhovovaly každotýdenní kontroly u paní Ivy Bednaříkové, výživové poradkyně. Každý týden jsem viděl výsledek, posun a hnalo mne to dopředu a to i přesto, že jsem občas ne vše na 100 % dodržel. I tak jsem ale hubl, například jsem si čas od času dopřál pivo.

Martina zhubla 12kg

Při pochůzkách po centru Brna mě oslovila milá asistentka, zda nechci změřit své BMI. Hodnoty nebyly nijak valné, objednala jsem se tedy na konzultaci a tím mé hubnutí začalo. Nevěděla jsem, zda hubnutí s NATURHOUSE bude fungovat, ale zkusila jsem to a dnes rozhodně nelituju.

Poslední objednávky výživového poradenství

Noelia a Ana - klientky NATURHOUSE ze Španělska

Rizika obezity a tajemství úspěchu

Obezita vážně ohrožuje naše zdraví!

Na nemoci způsobené obezitou umírá větší počet lidí než třeba
na choroby způsobené kouřením.

Je také vědecky dokázáno,
že obezita zkracuje v průměru délku života o 12 až 15 let.

V České republice se dle průzkumu agentury STEM/MARK z roku 2010 s nadváhou potýká 34% a s obezitou 21% dospělé populace, tj. více jak 50%.

Rizika obezity

Hypertenze (vysoký krevní tlak)

Cukrovka 2. typu

Rakovina

Dna

Onemocnění kloubů

Onemocnění trávícího traktu

Poruchy plodnosti

Kožní problémy

Deprese atd.

Jak poznám zvýšené riziko obezity?

Jedním z ukazatelů obezity může být také Váš obvod pasu.

U mužů představuje zvýšené riziko obvod pasu větší než 94 centimetrů, obvod větší než 102 centimetrů představuje již vysoká zdravotní rizika.

U žen je to centimetrů více než 80 a vysoké zdravotní riziko představuje již 88 centimetrů.

Tajemství úspěchu

Spočívá v osobním výživovém poradenství zdarma.

Dlouhodobé spolupráci výživového poradce s Vámi jako klientem.

Širokém sortimentu originálních výrobků.

Jídelníčku šitém na míru.

Články a recenze o hubnutí s NATURHOUSE vyšly v médiích

Jak to funguje?

Stále Vám není jasné, jak Vám může výživové poradenství od NATURHOUSE pomoci? Objednejte se a výživový poradce Vám vše rád a zdarma vysvětlí a poradí, jak začít zdravě jíst a žít. Sestaví Vám jídelníček na míru. Dodá Vám nejen motivaci, ale i podporu po celou dobu hubnutí. Hradíte si pouze produkty na bázi bylin. Buďte opět štíhlá, zdravá, sebevědomá a atraktiví!

Nejčastější dotazy

Kolik času budu potřebovat, abych se zbavil(a) přebytečných kil? Kolik stojí absolvovat metodu NATURHOUSE? V čem se odlišuje metoda NATURHOUSE od ostatních metod či diet? Jaké vzdělání mají výživoví poradci NATURHOUSE? Budu muset jíst pouze produkty NATURHOUSE? Kde mohu koupit produkty NATURHOUSE? Je možné jíst zdravě a přitom chutně?

Objednávka

Objednávka výživového poradenství NATURHOUSE je rychlá a bezplatná.

Každý z nás je jedinečný a proto potřebuje individuální přístup.

Získejte cenné informace od vyškolených dietologických pracovníků NATURHOUSE a začněte konečně zdravě hubnout!