Recenze a zkušenosti klientů s NATURHOUSE

„Zhubnout bylo lehčí, než jsem čekal!“

Raduje se pan David Nekvinda, který ve výživové poradně v Brně odložil 31 kg a dokázal sobě i svému okolí, že má pevnou vůli.

Jak jste objevil výživovou poradnu NATURHOUSE?

NATURHOUSE jsem neobjevil já, ale výživovou poradnu mi doporučila moje teta, která zde úspěšně zhubla 16 kg. Moje sestřenice sem chodila na brigádu, aktivně zde zvala klienty na měření, na analýzu těla, rozdávala letáčky. A protože jsem se svojí hmotností již něco dělat chtěl, zašel jsem se na pobočku objednat.

Jak se vyvíjela Vaše váha před a po dietě?

Před dietou jsem postupně nabíral kila, nevážil jsem se, až tak jsem to neřešil... Ale už toho bylo hodně, tak že jsem se odhodlal chtít s tím něco udělat. Jsem nyní po dietě, udržuji se a výhledově ještě nějaká kila dolů určitě dám. Ale nyní jsem velmi spokojen.

Co Vám vyhovovalo v průběhu hubnutí?

Velmi mi vyhovovaly každotýdenní kontroly u paní Ivy Bednaříkové, výživové poradkyně. Každý týden jsem viděl výsledek, posun a hnalo mne to dopředu a to i přesto, že jsem občas ne vše na 100 % dodržel. I tak jsem ale hubl, například jsem si čas od času dopřál pivo.

Jak Vám pomáhaly produkty NATURHOUSE a které jste si oblíbil?

Produkty zefektivňovaly mé hubnutí společně s jídelníčkem. Také pravidelné kontroly, rady a doporučení, to bylo příjemnou součástí hubnutí. S žádným z produktů jsem neměl problém, střídaly se kapsle, koncentráty i ampulky.

Pokračujete s užíváním produktů i po dietě?

Některé produkty užívám nadále, moc mi chutná vláknina FIBROKI.


Bylo pro Vás těžké zhubnout?

Zhubnout bylo lehčí, než jsem čekal! Skutečně jsem netrpěl hlady a přesto, že občas jsem si i v jídelníčku zahřešil, hubl jsem vesele dál.

Dosáhl jste Vaší cílové hmotnosti?

Svého cíle jsem dosáhl, dal jsem si za cíl shodit 30 kg. Přesto, že to byl smělý plán, podařilo se mi to!

Jak se změnil Váš jídelníček?

Jídelníček jsem změnil zásadně, především jsem vysadil přeslazené nápoje, které jsem dříve hodně pil. Zařadil jsem velké množství zeleniny, pravidelně ji kombinoval s bílkovinami. Také jsem se vzdal sladkostí, prostě je už nepotřebuju.

Jak se cítíte po dietě?

Po dietě se cítím skvěle! Výborně! Fyzicky daleko lépe a přiznám se, že je příjemné slyšet od okolí pochvalu, jak jsem to zvládl a že mi to takto svědčí. A sám sobě jsem dokázal, že mám silnou vůli.

Čím Vás dieta obohatila?

Zjistil jsem, že chci-li něčeho dosáhnout, umím být vytrvalý, jít si zatím, to je pro mne velmi příjemné zjištění a velmi mne to obohatilo.

Kombinoval jste hubnutí se cvičením?

Ano, pohyb mi byl vřele doporučen od výživové poradkyně Ivy. Nejvíce jsem využíval rotoped. Výhodou je, že jsem mladý, jsem studentem vysoké školy a zdravotně jsem v pořádku, takže jsem i v dobré kondici a mohl jsem si zátěže ve sportu naložit hodně.

Plánujete navštěvovat NATURHOUSE nadále?

Rád se zde zastavím i nyní po redukci. Udržuji se a občasné kontroly vítám, moci se zvážit, zjistit, jak na tom jsem s tuky v těle, s vodou, být občas pod kontrolou. Na pobočce bylo vždy veselo, takže se tam rád zastavím.


Získat ZDARMA poradenství, za které se jinde platí
Zhublo s námi již více než 100 000 klientů. Přidejte se k nim!

Poslední objednávky výživového poradenstvíDietetické centrum - NATURHOUSE - Poradenství zdarma

Těší nás Vaše spokojenost a výsledky

„Minulý rok jsme si dělali průzkum u našich klientů a z něj vzešlo, že lidé s námi hubnou především proto, že mají oporu ve svém výživovém poradci,“ říká Věra Burešová, hlavní dietoložka NATURHOUSE a dodává: „Z výzkumu dále vyplynulo, že naši klienti hubnou proto, aby se stali atraktivnějšími pro sebe a své okolí a zmírnili zdravotní problémy, které z nadváhy a obezity pramení.“

„Bez NATURHOUSE bych nedokázala zhubnout“

Pochvaluje si Marie, která pod odborným dohledem výživové poradkyně Věry Burešové z NATURHOUSE dokázala zhubnout neuvěřitelných 57 kg!

„NATURHOUSE změnil můj život k lepšímu“

Svěřila se Hana, která zhubla 31,5 kg díky motivaci a podpoře výživové poradkyně v pardubickém dietetickém centru.

„Mám dobrý pocit ze sebe sama i svého těla“

Pochvaluje si Dáša, která díky příjemnému a motivujícímu přístupu výživových poradců v libereckém dietetickém centru NATURHOUSE zhubla 33,5 kg.

„Cítím se velmi dobře.
Se shozenými kily
odešla i bolest zad“

Raduje se paní Zuzka Chytilová, která díky odborné podpoře ve výživové poradně NATURHOUSE v Brně zhubla 15,6 kg. Po fázi stabilizace se zase vrhne do dalšího hubnutí.

„Zhubnout bylo lehčí, než jsem čekal!“

Raduje se pan David Nekvinda, který ve výživové poradně v Brně odložil 31 kg a dokázal sobě i svému okolí, že má pevnou vůli.

„Dosáhla jsem své cílové hmotnosti a mám z toho ohromnou radost!“

Jásá paní MUDr. Martina Fejková, která v brněnské výživové poradně NATURHOUSE odložila 12 kg a i přesto, že je jako lékařka velmi zaměstnána.

Jak to funguje?

Stále Vám není jasné, jak Vám může výživové poradenství od NATURHOUSE pomoci? Objednejte se a výživový poradce Vám vše rád a zdarma vysvětlí a poradí, jak začít zdravě jíst a žít. Sestaví Vám jídelníček na míru. Dodá Vám nejen motivaci, ale i podporu po celou dobu hubnutí. Hradíte si pouze produkty na bázi bylin. Buďte opět štíhlá, zdravá, sebevědomá a atraktiví!

Nejčastější dotazy

Kolik času budu potřebovat, abych se zbavil(a) přebytečných kil? Kolik stojí absolvovat metodu NATURHOUSE? V čem se odlišuje metoda NATURHOUSE od ostatních metod či diet? Jaké vzdělání mají výživoví poradci NATURHOUSE? Budu muset jíst pouze produkty NATURHOUSE? Kde mohu koupit produkty NATURHOUSE? Je možné jíst zdravě a přitom chutně?

Objednávka

Objednávka výživového poradenství NATURHOUSE je rychlá a bezplatná.

Každý z nás je jedinečný a proto potřebuje individuální přístup.

Získejte cenné informace od vyškolených dietologických pracovníků NATURHOUSE a začněte konečně zdravě hubnout!