Recenze a zkušenosti klientů s NATURHOUSE

„Dosáhla jsem své cílové hmotnosti a mám z toho ohromnou radost!“

Jásá paní MUDr. Martina Fejková, která v brněnské výživové poradně NATURHOUSE odložila 12 kg a i přesto, že je jako lékařka velmi zaměstnána v nepřetržitém provoze, zvládla zkombinovat jídelníček, pohyb i týdenní kontroly.

Jak jste objevila výživovou poradnu NATURHOUSE?

Při pochůzkách po centru Brna mě oslovila milá asistentka, zda nechci změřit své BMI. Hodnoty nebyly nijak valné, objednala jsem se tedy na konzultaci a tím mé hubnutí začalo. Nevěděla jsem, zda hubnutí s NATURHOUSE bude fungovat, ale zkusila jsem to a dnes rozhodně nelituju.

Jak se vyvíjela Vaše váha před dietou a po ní?

Před dietou se mi sice podařilo nějaké to kilo shodit, ale nemohla jsem se dostat pod „magickou“ hranici 80 kg při své výšce 178 cm. I přesto, že jsem poctivě cvičila, kila nešla dolů. Věděla jsem tedy, že potřebuju upravit jídelníček.

Co Vám vyhovovalo v průběhu hubnutí?

Nejvíce právě úprava jídelníčku, pravidelnost a strava bohatá na ovoce a zeleninu. Člověk ví, co by měl jíst a co ne, ale nedaří se mu to dodržovat, když nemusí, když k tomu nemá patřičnou motivaci a podporu. Rovněž jsem ocenila nové, zajímavé a chutné recepty, které mi má výživová poradkyně Iva Bednaříková doporučovala.

Jak Vám pomáhaly produkty NATURHOUSE a které jste si oblíbila?

Vláknina FIBROKI je výborná a miluji čaje, takže INFUANT TE ROJO a INFUNAT RELAX byly mými nejoblíbenějšími. Také jsem si velmi oblíbila sirup CINARKI. Tyto produkty užívám i nadále, prostě mi chutnají a pomáhají.Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní kontroly?

Kontroly byly to pravé, co jsem potřebovala. Člověk se pak více snaží, pokud ví, že bude zvážen, změřen a samozřejmě chce mít dobré výsledky, je to dobrá motivace. Díky příjemné atmosféře a přátelskému personálu jsem se na kontroly vždy těšila.

Bylo pro Vás těžké zhubnout?

Musela jsem si zvyknout na změnu jídelníčku, myslela jsem si, že vzdát se pečiva a klasických příloh k hlavnímu jídlu bude těžké, ale šlo to bez problémů. Tím, že jsem se naučila zdravě stravovat, jsem schopna si udržet novou váhu i štíhlou postavu.

Dosáhla jste své cílové hmotnosti?

Dosáhla a mám z toho ohromnou radost. Jako bonus k tomu se mi podařilo zhubnout další 2 kila. Jako lékařka pracuji v nepřetržitém provozu, sice mé hubnutí trvalo déle, ale zvládla jsem skloubit náročnou práci s novým jídelníčkem, pohybem i návštěvami u milé výživové poradkyně Ivy. Jsem nyní velmi spokojená sama se sebou.

Kombinovala jste hubnutí se cvičením?

Cvičím zumbu 3 roky a spolu s dietou šla kila pěkně dolů.

Plánujete do NATURHOUSE chodit i nadále?

Určitě ano. Ráda bych poděkovala milému kolektivu ve výživové poradně NATURHOUSE v Brně, náměstí Svobody, za podporu, motivaci a cenné rady. Mé velké díky patří zejména výživové poradkyni Ivě Bednaříkové.


Získat ZDARMA poradenství, za které se jinde platí
Zhublo s námi již více než 100 000 klientů. Přidejte se k nim!

Poslední objednávky výživového poradenstvíDietetické centrum - NATURHOUSE - Poradenství zdarma

Těší nás Vaše spokojenost a výsledky

„Minulý rok jsme si dělali průzkum u našich klientů a z něj vzešlo, že lidé s námi hubnou především proto, že mají oporu ve svém výživovém poradci,“ říká Věra Burešová, hlavní dietoložka NATURHOUSE a dodává: „Z výzkumu dále vyplynulo, že naši klienti hubnou proto, aby se stali atraktivnějšími pro sebe a své okolí a zmírnili zdravotní problémy, které z nadváhy a obezity pramení.“

„Bez NATURHOUSE bych nedokázala zhubnout“

Pochvaluje si Marie, která pod odborným dohledem výživové poradkyně Věry Burešové z NATURHOUSE dokázala zhubnout neuvěřitelných 57 kg!

„NATURHOUSE změnil můj život k lepšímu“

Svěřila se Hana, která zhubla 31,5 kg díky motivaci a podpoře výživové poradkyně v pardubickém dietetickém centru.

„Mám dobrý pocit ze sebe sama i svého těla“

Pochvaluje si Dáša, která díky příjemnému a motivujícímu přístupu výživových poradců v libereckém dietetickém centru NATURHOUSE zhubla 33,5 kg.

„Cítím se velmi dobře.
Se shozenými kily
odešla i bolest zad“

Raduje se paní Zuzka Chytilová, která díky odborné podpoře ve výživové poradně NATURHOUSE v Brně zhubla 15,6 kg. Po fázi stabilizace se zase vrhne do dalšího hubnutí.

„Zhubnout bylo lehčí, než jsem čekal!“

Raduje se pan David Nekvinda, který ve výživové poradně v Brně odložil 31 kg a dokázal sobě i svému okolí, že má pevnou vůli.

„Dosáhla jsem své cílové hmotnosti a mám z toho ohromnou radost!“

Jásá paní MUDr. Martina Fejková, která v brněnské výživové poradně NATURHOUSE odložila 12 kg a i přesto, že je jako lékařka velmi zaměstnána.

Jak to funguje?

Stále Vám není jasné, jak Vám může výživové poradenství od NATURHOUSE pomoci? Objednejte se a výživový poradce Vám vše rád a zdarma vysvětlí a poradí, jak začít zdravě jíst a žít. Sestaví Vám jídelníček na míru. Dodá Vám nejen motivaci, ale i podporu po celou dobu hubnutí. Hradíte si pouze produkty na bázi bylin. Buďte opět štíhlá, zdravá, sebevědomá a atraktiví!

Nejčastější dotazy

Kolik času budu potřebovat, abych se zbavil(a) přebytečných kil? Kolik stojí absolvovat metodu NATURHOUSE? V čem se odlišuje metoda NATURHOUSE od ostatních metod či diet? Jaké vzdělání mají výživoví poradci NATURHOUSE? Budu muset jíst pouze produkty NATURHOUSE? Kde mohu koupit produkty NATURHOUSE? Je možné jíst zdravě a přitom chutně?

Objednávka

Objednávka výživového poradenství NATURHOUSE je rychlá a bezplatná.

Každý z nás je jedinečný a proto potřebuje individuální přístup.

Získejte cenné informace od vyškolených dietologických pracovníků NATURHOUSE a začněte konečně zdravě hubnout!