Cvičení s NATURHOUSE - online fitness cvičení na hubnutí doma pro mladé, začátečníky, seniory, těhotné ženy ale i ženy po porodu

Cvičení s NATURHOUSE
  • Chcete hubnout, zlepšit si kondici a zpevnit tělo pomocí cvičení, ale nevíte, jak začít?
  • Trápí Vás bolavá záda a hledáte vhodné cviky?
  • Potřebujete se protáhnout, zrelaxovat a zbavit psychické zátěže?
  • Právě pro Vás NATURHOUSE ve spolupráci s fitness trenérem Davidem Hufem připravil sérii videí.

Videa jsou určena všem, kteří mají motivaci začít s cvičením, které je jednoduché, zdravé, komplexní a účinné s využitím vlastní váhy těla, nebo běžně dostupnými cvičebními pomůckami jako je fitball, gumový pás atd. Videa jsou vhodná jako kompenzace máte-li sedavé zaměstnání, je-li Vaším cílem redukce hmotnosti, potřebujete-li posílit tělo a mít správné držení těla a nebo i jako doplněk k jiné pohybové aktivitě.

Cvičit s pomocí videí mohou jak úplní začátečníci, tak hobby sportovci, ženy před a po porodu, lidé s vysokou nadváhou, ale i senioři a vůbec všichni, kteří chtějí pomocí cvičení relaxovat a zbavit se nadměrné psychické zátěže a stresu.

Specialisté v NATURHOUSE pro Vás připravili celkem 45 videí, která jsou tematicky rozdělena podle jednotlivých tělesných partií, věku a fyzické zdatnosti, takže cvičit s námi může opravdu každý. Váš výživový poradce Vám doporučí videa, která jsou pro Vás vhodná, nebo si sami vyberete cvičení, které Vás zajímá. Získáte tím inspiraci, jak využít prostor ke cvičení například v pokoji, na zahradě rodinného domu, v parku nebo tělocvičně.

Zde uvádíme pouze první tři volně dostupná videa. Ostatních více než 40 videí je dostupných pouze pro klienty NATURHOUSE.

Cviky na záda - jednoduché, ale velmi účinné cviky:

Strečink - po pohybové zátěži, například po ukončení běhu:

Power jóga - pro všechny, nejen pro seniory:

Chcete dalších 40 videí na cvičení?
Jsou pro Vás připraveny v klientské sekci Vašeho dietního plánu NATURHOUSE.
Informujte se u výživového poradce.

1

Vyplňte objednávku na konzultaci ZDARMA

2

Zavoláme Vám a domluvíme termín Vaší návštěvy

3

Přijdete na pobočku NATURHOUSE - 70 v ČR

Získat ZDARMA poradenství, za které se jinde platí
Zhublo s námi již více než 100 000 klientů. Přidejte se k nim!

Spokojení klienti

Marie zhubla 57 kg

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé proměny záhy všichni všimli a teď mi říkají jak moc mi to sluší.

Dáša zhubla téměř 34 kg

Mou první návštěvu provázela nervozita, ale kladný a milý přístup pana dietologa Břetislava Miklase mi pomohl moji počáteční nervozitu překonat. Rozhodnutí, že jdu správnou cestou právě s NATURHOUSE, bylo na světě.

Hana zhubla 31,5 kg

S radostí jsem zase otevřela svoji „hubenou“ skříň. S chutí vytahuji zapomenuté šatičky a kostýmky a každý se diví, kde tak skvěle nakupuju a jak moc mi to sluší. A já si říkám, že ještě štěstí, že jsem se dala tenkrát v červnu přesvědčit slečnou v bílém.

Hlavně jsem se přesvědčila, že nemá cenu držet „zaručené“ diety od kamarádek ani z různých časopisů. Nejlepší je svěřit se opravdovým odborníkům v NATURHOUSE, právě jim jsem opravdu vděčná za novou štíhlou figuru.

David zhubl 31 kg

Velmi mi vyhovovaly každotýdenní kontroly u paní Ivy Bednaříkové, výživové poradkyně. Každý týden jsem viděl výsledek, posun a hnalo mne to dopředu a to i přesto, že jsem občas ne vše na 100 % dodržel. I tak jsem ale hubl, například jsem si čas od času dopřál pivo.

Zuzka zhubla 15,6kg

Výživovou poradnu NATURHOUSE mi doporučila moje kolegyně z práce, která zde zhubla díky úpravě jídelníčku. A protože jsem se sebou chtěla něco udělat a nechat si poradit, mít odbornou podporu, tak jsem se na konzultaci objednala.

Martina zhubla 12kg

Při pochůzkách po centru Brna mě oslovila milá asistentka, zda nechci změřit své BMI. Hodnoty nebyly nijak valné, objednala jsem se tedy na konzultaci a tím mé hubnutí začalo. Nevěděla jsem, zda hubnutí s NATURHOUSE bude fungovat, ale zkusila jsem to a dnes rozhodně nelituju.

Jak to funguje?

Stále Vám není jasné, jak Vám může výživové poradenství od NATURHOUSE pomoci? Objednejte se a výživový poradce Vám vše rád a zdarma vysvětlí a poradí, jak začít zdravě jíst a žít. Sestaví Vám jídelníček na míru. Dodá Vám nejen motivaci, ale i podporu po celou dobu hubnutí. Hradíte si pouze produkty na bázi bylin. Buďte opět štíhlá, zdravá, sebevědomá a atraktiví!

Nejčastější dotazy

Kolik času budu potřebovat, abych se zbavil(a) přebytečných kil? Kolik stojí absolvovat metodu NATURHOUSE? V čem se odlišuje metoda NATURHOUSE od ostatních metod či diet? Jaké vzdělání mají výživoví poradci NATURHOUSE? Budu muset jíst pouze produkty NATURHOUSE? Kde mohu koupit produkty NATURHOUSE? Je možné jíst zdravě a přitom chutně?

Objednávka

Objednávka výživového poradenství NATURHOUSE je rychlá a bezplatná.

Každý z nás je jedinečný a proto potřebuje individuální přístup.

Získejte cenné informace od vyškolených dietologických pracovníků NATURHOUSE a začněte konečně zdravě hubnout!